Spiningavimo šventė

Klaipedos rajono vaikų iki 18 metų spiningavimo varžybos

Spalio 4 d. Skaidriajame karjere knibždėte knibždėjo žvejų. Pakrantėse išsirikiavo jaunieji žvejai, vyresnieji valtimis pasklido po visą vandens telkinį. Čia vyko kasmetinės Spiningavimo varžybos 2014, kurias organizuoja Gargždų mėgėjiškos ir sportinės žūklės klubas „Pyla“  bei Klaipedos rajono vaikų iki 18 metų spiningavimo varžybos, kurias organizuoja Gargždų vaikų ir jaunimo laisvlaikio centro žūklės būrelio vadovas Raimundas Jocys. Kasmet varžybose dalyvauja vis daugiau žvejų. Šiemet varžytis susirinko 61 žvejys.

Klaipedos rajono vaikų iki 18 metų spiningavimo varžybos

Klaipedos rajono vaikų iki 18 metų spiningavimo varžybos

Vaikų iki 18 metų varžybose dalyvavo 22 jaunuoliai iš Gargždų, Vėžaičių, Dovilų, Dauparų, Klaipėdos ir Kretingos. Kaip ir kasmet, buvo tokių, kurie žuvies visai nepagavo, todėl burtų keliu buvo išrinktas ir apdovanotas mažiausiai gamtai žalos padaręs žvejys. Juo tapo Tadas Dirvonskis. Iš tų, kuriems pasisekė labiau, buvo išrinkti nugalėtojai. Pirmąją vietą iškovojo Laisvalaikio centro ugdytinis Modestas Antužis (660 g), antrąją – kasmetinis varžybų dalyvis, buvęs Laisvalaikio centro ugdytinis Edgaras Šulcas (650 g), o trečiąją – Matas Muldaris (610 g), kuris taip pat apdovanotas už pagautą didžiausią žuvį. Jauniausiojo žvejo apdovanojimas atiteko Eimantui Ložinskui. Visiems dalyvavusiems teko UAB „Salmolita“ prizai ir paguodos dovanos, už ką asmeniškai dėkojame UAB „Salmolita“ direktoriui Kęstučiui Zabotkui.

Kaip ir kasmet visi dalyvavusieji – žvejai, palaikymo komandos, pro šalį keliavę smalsuoliai – po varžybų šildėsi Laisvalaiko centro žūklės būrelio vadovo Raimundo Jocio ant laužo virta žuviene.

Klaipėdos rajono vaikų iki 18 metų spiningavimo varžybų rezultatai


I vieta – Modestas Antužis (660 g)
II vieta – Edgaras Šulcas (650 g)
III vieta – Matas Muldaris (610 g)
IV – Nojus Norvilas (530 g)
V – Mantas Čižus (460 g)
VI – Mantas Šliogeris (300 g)
VII – Marius Norvilas (240 g)
VIII – Julius Tilenis (220 g)
IX – Adomas Dapkevičius (160 g)
X – Mantas Šakalys (120 g)

Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centro
direktoriaus pavaduotoja
Jūratė Jocienė

Įkelta: 2014-10-07

Atgal     Spausdinti