SAUSROS IŠSEKINTAS NEMUNAS NEBUVO ITIN DOSNUS

Besibaigiant vasarai, rugpjūčio 30 d, šeštadienį, Nemune ties Brūže susirinko dešimtis žūklės sporto klubo ,,SALMO Kaunas“ narių. Deja, dalis narių šventėje negalėjo dalyvauti dėl artėjančios rugsėjo 1-osios bei kitų rūpesčių, dalis klubiečių dalyvavo Kintuose vykusiuose karpininkų varžybose. Vienas rimčiausių klubo sportininkų – Jonas - negalėjo sudalyvauti dėl itin pateisinamos priežasties - gimtadienio (su kuriuo sveikinome audringais plojimais visų klubo narių vardu).

SAUSROS IŠSEKINTAS NEMUNAS NEBUVO ITIN DOSNUS
Klubo pirmininkas telefonu perduoda Jonui Klinkevičiui sveikinimus gimtadienio proga

Vasaros pabaigoje sklandė gandai, kad šiame Nemuno ruože nuolat sėdi dugninės mėgėjai, gausiai  meta kruopų, žirnių ir pagauna karšių, žiobrių, stambių kuojų. Žinodami tokią situaciją ir norėdami ,,rezervuoti“ vietą klubo varžyboms, keli klubo nariai atvyko čia dar penktadienį vakare. Ryte tikrai būtų buvę sunku rasti laisvą reikiamo ilgio upės ruožą visiems varžybų dalyviams.

Ryte sklaidėsi rūkas, tuo pat metu nuo varžybų dalyvių ruošimosi vietų pradėjo sklisti jaukų bei jų priedų aromatai. Dauguma klubo narių ruošė patikimus, ne kartą išbandytus Sensas jaukus, juos kvėpino saldžiaisias Aromix-ais. Visi paslapčia tikėjosi bonusų – auksaspalvių Nemuno karšių.

Klubo pirmininkas Silvestras, kaip visada, dalijo patarimus mažiau patyrusiems klubo nariams rodė, kaip sukurti tinkamą jauko struktūrą, kokius priedus naudoti siekiant privilioti stambesnius egzempliorius arba suintensyvinti kibimą.Pasiruošus jaukus vieni skubėjo nužymėti sektorius, kiti pildė dalyvių sąrašą, treti rengė priemones burtų traukimui – visi vykdė priskirtus paruošiamuosius darbus.Po šventės atidarymo, klubo pirmininko sveikinimo žodžio vykę burtai buvo gana palankūs Rimantui ir Aurimui Viburiams. Vyresniajam teko sąlyginai geriausias, t.y. paskutinis pagal tėkmę sektorius, o sūnui Aurimui – pirmasis sektorius.

SAUSROS IŠSEKINTAS NEMUNAS NEBUVO ITIN DOSNUS
Reakcija ištraukus burtus – Genadijus Macijauskas ir Rimantas Viburys (dešinėje)


Jauniausias klubo narys - Aurimas Viburys

Taip vadinamas ,,pusiau kraštas“ teko Ričardui Kaziūnui.Septintu numeriu pažymėtas sektorius nesugadino nuotaikos Genadijui Macijauskui.Genadijus galėjo džiaugtis sektoriaus kaimynyste su Silvestru, kuris, kaip geras bičiulis o ne konkurentas dalijo vertingus patarimus.

SAUSROS IŠSEKINTAS NEMUNAS NEBUVO ITIN DOSNUS

Gan seklus sektorius teko Mantui Miškūnui. Jam netgi teko lysti į bridkelnes, kad nusinešti platformą iki žolių krašto.Nelabai tinkamas sektorius atiteko Pranui Jociui. Čia ir patogiai pasėdėti nebuvo paprasta, ir žuvį pasiekti buvo labai sunku.Alvydui būtų užtekę ir 11 m ilgio sudurtinės meškerės, bet noras pagauti bonusą buvo stipresnis – didžiąją dalį varžybų laiko ,,prastumdytas“ pilno 13 m ilgio ,,kuolas“.Raimondas Ignatavičius  irgi buvo gerai nusiteikęs bei kruopščiai rengėsi susikauti su Nemuno karšiais.Ar tai besikeičiantys orai, ar tai sausros išvarginto žuvys sąlygojo tai, kad Nemunas nebuvo dosnus.
Daliai narių pavyko ,,pririnkti" apie 2 kg žuvyčių, o kitiems ne itin pavyko perprasti Nemuno sąlygas.Varžybų rezultatai

Tik pas Rimantą, kuriam teko galinis sektorius, atplaukė gražesnių kuojų. Alvydui ir Raimondui pravertė patirtis, įgyta Lietuvos aukšlininkų čempionate.


Varžybų prizininkai – iš dešinės – Rimantas Viburys (II vieta), Alvydas Žibas (I vieta), Raimondas Ignatavičius (III vieta)

Po varžybų visų dalyvių nuotaika buvo šventinė. Ją dar pagerino puikūs šašlykai bei rėmėjo UAB ,,Sauda" prizai.Tikimės, kad rugsėjo mėn. vyksiančioje klubo šventėje ir žūklės varžybose dalyvaus daugiau klubo narių, o laimikiai bus gausesni.


Nuotraukos R.Viburio ir A.Žibo
Parengė Alvydas Žibas,
žūklės sporto klubas ,,SALMO Kaunas“
2014-09-09

Atgal     Spausdinti