Sauso bagažo garantija

# Iškrito už borto, bet nenuskendo   # Sakot nekomfortiška – išbandykit # Ar būna hermetiškų užtrauktukų?


Geriausia garantija išsaugoti bet kokiose sąlygose sausus degtukus, dokumentus, mobilųjį, meškeriojimo reikmenis ir proviantą – laikyti juos neperšlampamoje kuprinėje Norfin Dry Bag 35

Neseniai plaukiant į jūrą velkiauti, laivugalyje padėta vieno iš ekipažo narių kuprinė su reikmenimis iškrito už borto. Suprantama, jog kilo sąmyšis – esą, reikia išgriebti kuprinę. Iš jos savininko veido buvo matyti, kad mintyse jis jau palaidojo savo turtą, nes katerio greitis nemažas – kol apsisuksi, kol priplauksi prie kuprinės, neabejotinai pavėluosi - toji bus jau nuskendusi, bet šį kartą taip neatsitiko: kuprinė beveik dešimt minučių kuo ramiausiai plūduriavo sūpuojama bangelių, kol kabliu buvo užkelta ant denio. Jei kam atrodo šis atvejis neįtikėtinas, atskleisime, jog tai buvo neperšlampama kuprinė Norfin Dry Bag 35.

Ši praktiška kuprinė pasiūta, kaip vėliau teko įsitikinti, ne šiaip iš neperšlampamo, bet ir labai tvirto audinio TPU. Lyg tyčia kuprinė išsilaipinant pakliuvo tarp borto ir krantinės, tad ją pabrūžino kaip švitriniu popieriumi, tačiau ant paviršiaus liko tik vos matomi įbrėžimai. Tokių dalykų kaip dokumentai ir mobilieji, laikomi minėtoje kuprinėje, saugumas absoliutus, nes kuprinės viduje – dvi specialios kišenės, uždaromos hermetiškais užtrauktukais. Beje, tokia pat kišenė yra ir ant frontalinės kuprinės pusės. Kuprinė hermetizuojama pačiu patikimiausiu būdu – sukrovus vidinėn ertmėn, kuri nepadalinta į skyrius, daiktus, kuprinės viršus suvyniojamas kaip rankovė ir susegamas.

Neperšlampa kuprinė dabar būtinai įtraukiama į daugelio vykstančių meškerioti į Norvegiją, Baltijos jūrą meškeriotojų reikmenų sąrašą. Ne visuose kateriuose yra vairinės ar kajutės, kur galima prisiglausti pačiam ir priglausti bagažą – jį tenka laikyti ant denio, o įprasti kelionkrepšiai nuo purslų ar lietaus greitai peršlampa. Kuprinė Norfin Dry Bag 35 patikimai apsaugos daiktus nuo bet kokių staigmenų, o lietingą dieną pravers ir spiningininkui, ir plūdininkui, ir karpių meškeriotojui. Šis bagažo gabenimo būdas labai patikimas ir saugus taipogi ir keliaujant baidarėmis.Spiningininkai, muselininkai ir visi kiti mobilūs meškeriotojai gali rinktis idealiai pritaikytą žygiams šiek tiek mažesnės talpos Norfin Dry Bag 25 versiją su Air Mesh tinkleliu aptraukta kuprinės nešiojimo sistema

Kartais hermetiškoms kuprinėms išsakomas priekaištas, kad jos gana nepatogios nešioti, tačiau pirma reikėtų išbandyti, kaip ant nugaros sėdi pati kuprinė Norfin Dry Bag 35 ir kaip prie pečių priglunda anatominės šios kuprinės „petnešos“, kad išsisklaidytų bet kokios abejonės. Be to, kuprinė pritaikyta ne tik nusinešti bagažą į laivą, bet ir tolimesniems žygiams – kad neslidinėtų ji, o kuprinės diržai neslystų nuo pečių, jie susegami papildomu dirželiu. Patiems mobiliausiems meškeriotojams, kurie per dieną nueina paupiu ar nubrenda upe ne vieną kilometrą patartina rinktis kiek mažesnę, tačiau dar komfortiškesnę Norfin Dry Bag 25 versiją, kuri užsegama hermetišku užtrauktuku. Kuprinę labai patogu nešioti dėl jos formos ir įsiūto į „nugarą“ elastingo plastiko sluoksnio, užtikrinančio prigludimą prie nugaros bei amortizaciją einant. Ši kuprinės dalis įvilkta į Air Mesh tinklelį, kad būtų užtikrinta ideali ventiliacija. Kuprinės stabilumą užtikrina ne tik dirželis, susegantis diržus ant krūtinės, bet ir ant juosmens segimas diržas. Jei dar nesate susipažinę su tokiais kelionkrepšiais, patariame užsukti į Salmo parduotuves ir juos „pačiupinėti“ betarpiškai. Esame įsitikine, kad puikiausiai pajausite jų praktiškumą ir naudojimo galimybes.

Viktoras Armalis

Norfin Dry Bag 35 neperšlampamos kuprinės ypatumai:

- Ypatingai tvirtas hermetiškas audinys TPU;
- Air Mesh tinkleliu apvilkta „nugara“ iš elastingo plastiko;
-  Krūtinės dirželis kuprinės stabilumui palaikyti;
-  Frontalinė kišenė su hermetišku užtrauktruku;
-  2 vidinės kišenės su užtrauktukais dokumentams ir mobiliajam;
-  Suvyniojamas kuprinės viršus, užtikrinantis vidinės ertmės hermetiškumą;
-  Ypatingai tvirtai suklijuotos siūlės;
-  Frontaliniai susegami dirželiai meškerei, kilimėliams ar kitam bagažui tvirtinti;
-  2 atviros šoninės kišenės (termosui, gertuvei, masalinei);

Atgal     Spausdinti