Norfin Scandic 2 – apranga meškeriojimui tarpsezoniu

Tarp šaltojo meto ir vasaros – vadinamasis demisezoninis laikotarpis, kai žieminis meškeriotojo kostiumas tampa pernelyg šiltas, o vasarinė striukė   8-10 laipsnių aplinkoje dar nekomfortiška. Šiam metui Norfin meškeriojimo aprangos dizaineriai sukūrė naują neperšlampamą ir neperpučiamą kostiumą Norfin Scandic 2, pasižymintį kvėpuojamomis savybėmis.

Norfin Scandic 2 - antrasis šios serijos kostiumas, klase pranokstantis pirmtaką. Norfin Scandic 2 susideda iš striukės ir kelnių su reguliuojamomis petnešomis. Kostiumas pasiūtas iš labai patvaraus akiai malonios samanų spalvos membraninio audinio Nortex Breathable, sugebančio išgarinti per 24 val. iki 5000 g kūno išskiriamos drėgmės. Šio audinio tankis didesnis nei to lygio medžiagos, iš kurios siuvamas pirmasis Scandic serijos modelis, todėl ir jo atsparumas vandeniui didesnis - iki 6000 mm. Po šiuo kostiumu dėvėdami termobaltinius, smagiai jausitės bet kokiu tarpsezonio oru – aktyviai judėdami pernelyg nesuprakaituosite, o vėsoku ar vėjuotu oru bus komfortiška.

Visa meškeriotojo apranga su Norfin logotipu traukia akį šiuolaikiniu dizainu – Norfin Scandic 2 absoliučiai atitinka šį etaloną. Kostiumo dizainas – ne tik stilingas, bet ir  funkcionalus: striukė ir kelnės sukirpti taip, kad nevaržytų judesių, ant krūtinės – dvi talpios užsegamos kišenės, šonuose – dar dvi, neperšlampama vidinė kišenė dokumentams ir mobiliajam, striukė užsegama užtrauktuku, pridengiamu prilipinamu antvožu. Į Scandic 2 striukę integruotas pamušalas iš tinklelio, užtikrinantis efektyvią ventiliaciją.  Vidinės siūlės – klijuotos ir neperšlampamos. Kostiumo kelnių liemuo – elastingas ir priglundantis, judesių laisvę užtikrina anatominis sukirpimas.
Kelnių klešnių šonuose įsiūti užtrauktai, pridengti lipiomis juostelėmis prisegamais antvožais, todėl jas patogu derinti su aukštaaule avalyne. Kad įsitikintumėte, jog ši informacija absoliučiai atitinka tikrovę, su originalu galite susipažinti Salmo parduotuvėse, kurių adresus rasite salmo.lt.

Atgal     Spausdinti