Norfin Pro Dry Gray – iš audinio su trisluoksne membrana

# Pritūpi - neįsitempia, sėdi – nevaržo
# Norfin Breathable iššifravimas
# Klūpėk į sveikatą

Norfin Pro Dry gray
Šiandien absoliutų demisezoninės meškeriotojo aprangos standartą užtikrina kvėpuojantis audinys su trisluoksne membrana, iš kurio pasiūtas kostiumas Norfin pro Dry Gray

Kaip išsirinkti tinkamą aprangos komplektą meškeriojimui? Pasirodo, jog prieš nagrinėjant jos „technines charakteristikas“, reikia tiesiog apsivilkti ir... iš pradžių pritūpti, o paskui prisėsti. Tokią iš pirmo žvilgsnio primityvią ekspertizę man pademonstravo, o paskui pasiūlė praktiškai išbandyti lenkų rengiamoje žūklės įrankių parodoje aprangos gamintojai. Šis testavimas pasirodė esąs tiek praktiškas, kad namuose iš naujo išsimatavau visą turimą garderobą ir suskirsčiau jį į dvi dalis – komfortišką ir pagalbinę. Pastarojoje atsidūrė judesius varžantys drabužiai, o pirmojoje – komfortiški. Prie tokios aprangos priskirtinas ir šiemet debiutavęs demisezoninis kostiumas Norfin Pro Dry Gray. Na, o kodėl tokia apranga patogi dėvėti ir nervaržo judesių? Atsakymas – anatominis sukirpimas, tai yra, toks, kuris atsižvelgia į žmogaus figūros ypatumus.


Kostiumo Norfin Pro Dry Gray kelnių liemuo, kurio lygį palaiko nusegamos petnešos, priglunda prie kūno, o žemiau esanti dalis ne šiaip praplatėja, o turi tokį kontūrą ir apimtį, kad prisėdant liemens netrauktų žemyn

Suprantama, jog anatominis sukirpimas pats vienas neužtikrina šimtaprocentinio aprangos patogumo. Šiuolaikinį meškeriotojo aprangos standartą atitinka tik tie drabužiai, kurie pasiūti iš audinių, turinčių kvėpuojamųjų savybių, nes šiltajam sezonui reikalinga apranga, kuri ankstyvą rytą apsaugo nuo vėsos, o įdienojant netenka sukaisti, ją vilkint. Norfin Breathable, iš kurio pasiūtas naujasis kostiumas, priklauso naujausiai kvėpuojančių audinių kartai. Dar visai neseniai tokie audiniai turėdavo vieną membraną, užtikrinančią kvėpuojamąsias savybes, o Norfin Breathable – 3 membranas, užtikrinančias, jog atsparumas vandeniui – 10000 mm, o kvėpavimas – 8000 g/kv.m/24val. (tai reiškia, jog per parą audinio kvadratinis metras išgarina 8 kg drėgmės). Be to, trisluoknė membrana daug patvaresnė ir tarnauja ilgiau. Kaip sakoma, komentarai nereikalingi.

Kostiumas Norfin Pro Dry Gray – juosvai pilkas, todėl gali būti, kad meškeriotojai pasiges žalios, mėlynos ar rudos spalvos versijų, tačiau kostiumo dizainas – labai patrauklus ir sukurtas jis būtent tokiai spalvai. Tad geriausia kreipti dėmesį ne į spalvą, o į funkcionalumą:  Norfin Pro Dry Gray – lengvutis, labai kompaktiškas sulankstytas, reguliuojami rankogaliai ir gobtuvas bei sandarinama striukės apačia, neperšlampamos kišenės, antsiuvai ant kelių, leidžiantys klūpėti ant drėgnos dirvos, bei visų dydžių pasirinkimas – nuo S iki XXXL.

Viktoras Armalis

Kostiumo Norfin Pro Dry Gray ypatumai:

- Kvėpuojantis audinys su 3 membranomis Norfin Breathable – 8000g/kv.m/24val;
- Neperšlampamumo rodiklis – 10 000 mm;
- Anatominis sukirpimas;
- Klijuotos siūlės;
- 2 lygių striukės gobtuvo reguliavimo galimybė;
- Reguliuojami rankogaliai;
- Tinklelio tipo pamušalas;
- Išorinės kišenės su hermetiškais užtrauktukais;
- 2 plastiko žiedai žūklės reikmenims tvirtinti prie striukės;
- Fiksatorius striukės apačiai sandarinti;
- Reguliuojamos ir nusegamos kelnių petnešos;
- Kelnių liemens apimties reguliavimo galimybė;
- Antsiuvai ant kelių ir sėdynės;

Atgal     Spausdinti