Neperšlampama apranga turi būti lengvutė

#Nevaržanti judesių
# Ką reiškia breathable?
#Dokumentus laikyk vidinėje kišenėje
#Rankogaliai su kiauryme nykščiui

Norfin Peak
Norfin Peak
Vasarą lietingam orui geriausia apranga – neperšlampama striukė Norfin Peak, nevaržanti judesių ir tinkama meškerioti tiek spiningu, tiek dugnine

Nors vasarą meškeriotojai dantimis nuo vėsos nekalena, tačiau orai dažnai – permainingi ir ne šiaip lynoja, o pliaupia kaip iš kibiro. Meškerioti, kai laša už apykaklės, nekomfortiška – tokiems atvejams reikalingas lietpaltis, tačiau ir jis – ne pati geriausia išeitis: pirma, jį reikia nešiotis, o papildomas bagažas – jau savaime nepatogumas, antra, lietpaltis – palyginti nekomfortiška apranga, todėl kur kas parankiau yra rengtis tokia apranga, kuriai laikyti nereikalinga kuprinukė ar talpi kišenė. Praktiškiausia versija - neperšlampama striukė Norfin Peak Green/Moss ir neperšlampamos kelnės Norfin Peak Pants. Tokia apranga – praktiškai besvorė, todėl ją vilkėdamas paprasčiausiai nejunti, kad kažką turi ant kupros, antra, Norfin Peak striukė pasiūta su gobtuvu, todėl ir kepurę atstoja, o svarbiausia, kad šį apranga suprojektuota profesionalių dizainerių ir sukirpta taip, jog visiškai nevaržo judesių.

Striukė Norfin Peak pasiūta iš pagaminto pagal naujas technologijas neperšlampamo ir neperpučiamo membraninio audinio Nortex Breathable, kurio teste nurodoma, jog audinio gebėjimas neperšlampti vertinamas 5000 mm, tad nei lietus, nei vėjas kortų jums nesumaišys, tačiau tai ne viskas: jei vilkėsite minėtą aprangą, net ir aktyviai judėdamas, prakaitu nepermirksite, nes Nortex Breathable – “kvėpuoja” ir per 24 val. kvadratinis metras striukės paviršiaus į aplinką išgarina iki 5000 g drėgmės. Tad apranga, apie kurią kalbame, atitinka inovatyvių meškeriotojų drabužių standartą ir užtikrina lietingu ir vėjuotu oru reikiamą komfortą. Taip pat pažymėtina, jog Nortex Breathable audinys funkčionalus, atsparus dėvėjimuisi, tad ir po poros sezonų vis dar jausitės kaip su nauju drabužiu.

Vis dėlto, nešiojant striukę per lietų, dokumentus ir mobilųjų patartina laikyti vidinėse kišenėse, nes tokio tipo audiniai kaip Nortex Breathable ilgą laiką drėkinami įmirksta, tad sudrėks ir išorinių striukės kišenių turinys. Tai, turbūt, vienintelis šios striukės trūkumėlis, užtat privalumų ji turi žymiai daugiau – tai reguliuojamas gobtuvo dydis, specialiu dirželiu sujuosiamas liemuo, reguliuojami ir puikiai priglundantys prie riešų rankogaliai su kiaurymėmis nykščiams, kad, reikalui esant, jie atstotų pirštines, antsiuvai ant alkūnių ir pečių, sandariai susegama apykaklė. Norfin Peak striukė taippogi pasižymi estetišku dizainu, tad su tokia apranga visada atrodysite ne tik “meškeriotojiškai”, bet ir patraukliai.

Norfin Reak Green/Moss striukės ypatumai

- Galimybė rinktis iš 2 spalvų – žalios ir pilkos;
- Audinys Nortex Breathable (neperšlampamumas – 5000 mm);
- Striukės kvėpuojamosios savybės – 5000 g/kv.m./24 val;
- Reguliuojami rankogaliai su Velcro dirželiais;
- 2 kišenės su antvožais ant krūtinės;
- 2 vidinės kišenės dokumentams ir mobiliajam;
- 2 užsegamos užtrauktukais šoninės kišenės;
- Įsiūti elastingi rankogaliai su kiauryme nykščiui;
- Hermetiškos siūlės;
- Reguliuojama liemens apimtis;
- Plati dydžių gama – nuo S iki XXXL;
/div>

Atgal     Spausdinti