LJ One Sensoric Freshwater Jigging Rod – išskirtinių spiningų serija

# Pritaikyti forsuotam užkibusios žuvies sutramdymui
# Idealus subalansavimas
# Titano žiedai
# Išskirtinio individualumo ženklas – raudonmedžio rankena

LJ One Sensoric Freswater Jigging Rod
LJ One Sensoric Freshwater Jigging Rod serijos spiningų debiutas – aiškus signalas, kad prestižinių įrankių mūsų spiningininkams nebereikia žvalgytis internetinėse užsienio svetainėse

Lucky John One Sensoric Freshwater Jigging Rod spiningų serija – superšiuolaikiniai prestižinės klasės meškerykočiai, skirti vertinantiems išskirtinius įrankius spiningininkams. Ši serija, specialiai Salmo užsakymu sukurta japonų inžinierių ir dizainerių, aiškiai signalizuoja, jog mūsų spiningininkams nebereikia aukščiausios klasės įrankių žvalgytis amerikiečių, britų ar japonų kompanijų interneto svetainėse – ateik į bet kurią iš Salmo parduotuvių ir susipažinsi su prestižine klase gyvai. LJ One Sensoric Freshwater Jigging Rod serijoje – 8 modeliai pritaikyti spiningavimui jigging ir tvičing stiliais įvairaus kalibro masalais (nuo 2 iki 30 g), tad iš tokio spektro kiekvienas gali išsirinkti reikiamą įrankį.

LJ One Sensoric Freshwater Jigging Rod serijos spiningai nepriklausomai nuo spiningo klasės sukonstruoti pagal vieningą koncepciją, suteikiančią įrankiams ypatingą tvirtumo atsargą, kuri leidžia forsuoti užkibusiuo laimikio ištraukimą. Tai reiškia, jog galite visiškai pasitikėti tokiu spiningu ir traukti laimikį iš jėgos pozicijų, kai to reikalauja aplinkybės. Šis LJ One Sensoric Freshwater Jigging Rod spiningų pranašumas ypač praverčia, kai spininguojama vietose, kur daug kliuvinių, nedideliuose plotuose tarp vandens augalijos, tačiau nė vieno modelio tvirtumo atsargos labui nepaaukota kita labai svarbi šiuolaikinių spiningų savybė – subalansuotumas. Visi 8 serijos modeliai pasižymi idealiu subalansuotumu, leidžiančiu idealiai plukdyti guminukus ir voblerius, „išspaudžiant“ visus įmanomus jų žaismo niuansus.

Visi serijos spiningai pasižymi puikiomis rezonansinėmis savybėmis ir perteikia taktilinius pojūčius – tai užtikrina ypač aukštos klasės anglies pluoštas 40T, iš kurio pagaminti spiningų strypai, tačiau ypatingas spiningų jautrumas nebūtų įmanomas, jei jų strypai nebūtų apsodinti absoliučiai neapsunkinančiais įrankių Fuji KR Concept valo žiedais, kurių kojelės ir rėmėliai pagaminti iš praktiškai besvorio titano. Be to, atstumai tarp valo žiedų, apskaičiuoti pagal specialią formulę, kuri užtikrina, kad spiningas būtų labai tolygiai apkrautas. Spiningų rezonansines savybes taipogi padidina ir „skambios“ rankenos, tačiau jos atlieka ne tik praktinę, bet ir estetinę funkciją, nes pagamintos iš raudonmedžio. Įspūdingos rankenos suteikia serijos spiningams ypatingo puošnumo ir pabrėžia įrankių išskirtinumą.

LJ One Sensoric Freshwater Jigging Rod serijos spiningų ypatumai:

Aukštos klasės anglies pluoštas – 40T;
Idealus įrankių balansas;
Ypatingo tvirtumo suteikianti konstrukcija;
Gebėjimas raiškiai perteikti taktilinius pojūčius;
Titaniniai Fuji KR Concept valo žiedai;
Specializuota modelių gama;
Rankenos, pagamintos iš raudomendžio;

LJ One Sensoric Freshwater Jigging Rod Serijos spiningų gama:

LJOS-652LF – light klasė, 1.98 m, testas – 2-10 g
LJOS-712LF – light klasė, 2.16 m, testas – 2-10 g
LJOS-712MLF – medium light klasė, 2.16 m, testas – 6-18 g
LJOS-742MLF – medium light klasė, 2.25 m, testas – 6-18 g
LJOS-712MF – medium klasė, 2.16 m, testas – 7-24 g
LJOS-742MF – medium klasė, 2.25 m, testas – 7-24 g
LJOS-712MHXF – medium heavy klasė, 2.16 m, testas – 13-30 g
LJOS-742MHXF – medium heavy klasė, 2.25 m, testas – 13-30 g

Atgal     Spausdinti