LJ Minnow: 13 cm užkandis lydekai

# Populiariausias modelis
# Klasikinė forma – nesudėtingas plukdymas
# Masyvi uodegos mentė – stiprūs virpesiai

Lucky John Minnow
Dažniausiai lydekų grobiu tampančių žuvelių formą turintis LJ Minnow guminukas ne tik generuoja stiprius virpesius, bet ir vilioja plėšrūnus paskui save paliekamu aukos aromato šleifu

Klasikinės formos guminukas LJ Minnow per praėjusį sezoną pelnė tiek teigiamų atsiliepimų, kad tapo populiariausiu Lucky John Pro Series serijos minkštuoju spiningo masalu, o lydekas aktyviai gaudančių spiningininkų žūkladėžėse šio masalo 11,1 ir 13,9 cm versijos, be jokios abejonės, užėmė lyderio vietą, nes tokie stambūs modeliai puikiai užsirekomendavo viliojant margašones įvairiausiose žūklės sąlygose.

Terminas „minnow“ ne veltui tapo LJ Minnow guminuko pavadinimu – šis masalas turi masalinės žuvelės formą ir, priklausomai nuo jo spalvos, imituoja daugelį lydekų grobiu tampančių žuvų jauniklių. Antra, tokį klasikinės formos guminuką nesudėtinga plukdyti užvertą ant tradicinio galvakablio ir išgauti reikiamą masalo žaismą, imituojantį pavojaus nejuntančios masalinės žuvelės judesius.

Jei atidžiau įsižiūrėsite į LJ Minnow proporcijas, pastebėsite, kad pagal masalo korpuso dydį jo uodegos kamienas gana liaunas, o uodegos mentė labai masyvi ir turi didelę plokštumą. Tokia šio guminuko sandara užtikrina labai svarbų dalyką – masalo uodega, vos jį truktelėjus, ima labai aktyviai ir plačiai viksnoti. Šis pulsavimas puikiai juntamas, spininguojant light klasės spiningu, tačiau tai reiškia ne tik įspūdingą vizualinį efektą – aktyvus uodegos mentės judėjimas sukelia ypatingai stiprius virpesius, magiškai provokuojančius lydekų atakas.

LJ Minnow veiksmingumą žymiai padidina tai, jog į elastingą plastiką, iš kurio pagamintas masalas, įterpta žuvies kvapą turintis atraktantas, kuris išsiskiria į vandenį masalui plaukiant ir suformuoja aromatinį pėdsaką. Kaip ir visi valgomi guminukai LJ turi skonį, kurį iškart pajunta masalą pastvėrusi lydeka ir tada įsikimba į auką ypač įnirtingai.

LJ Minnow ypatumai:

Klasikinė forma
Lydekų grobį atitinkantys parametrai – 11,1 ir 13,9 cm
Medžiaga – ypač elastingas plastikas
Stiprius virpesius sukelianti uodegos mentė
Patvarumas
Skonį ir aromatą skleidžiantis atraktantas, įterptas į masalą
Plati spalvinė gama – 18 versijų

Atgal     Spausdinti