LJ Ballist – viksinti uodegėlė

#Hibridinė versija #Rantuoto korpuso reikšmė #Vizualinis formos universalumas #Velkam dugnu

LuckyJohn Ballist
LJ Ballist guminukus, kurių uodegėlės viksi dideliu tempu, rekomenduojama naudoti aktyviai medžiojančių plėšrūnų tokių kaip sterkai ir ešeriai viliojimui

LJ Ballist – hibridinis guminukas, turintis skonį ir kvapą, o hibridinis todėl, kad jo kūnas susideda iš dviejų aiškiai išreikštų dalių – silikoninio slieko korpuso ir klasikinio tvisterio uodegėlės, iš pirmo žvilgsnio neproporcingai mažos lyginant su korpusu. Hibridinio masalo pranašumas pirmiausia tame, kad šis guminukas plėšrūnams – neįprastas, o tai reiškia nepažįstamas, todėl jie atakuoja Ballist aktyviai, kai tuo tarpu į „žuveles“, kurių klastą yra patyręs ne vienas sterkas ar ešerys, dažnai žiūri įtariai. Tokie guminukai ypač veiksmingi gaudant aktyviai medžiojančius plėšrūnus. Šią tendenciją spiningininkai pastebi nuo tos dienos, kai greta klasikinės formos tvisterių su kirmėlaičių tipo korpusais atsirado guminukai – mailiaus imitacijos. Ypač akivaizdu tai tapo, kai plėšrūnams vilioti imti naudoti „valgomi“ guminukai, turintys skonį ir kvapą.

LuckyJohn Ballist
Ešeriai taip azartiškai stveria gana stambias LJ Ballist versijas, kad lieka kyšoti tik uodegėlė

Nors daliai spiningininkų atrodo, jog silikoniniams sliekams stinga judesių aktyvumo, tačiau taip nėra, nes rantuoti korpusai vandenyje kelia mūsų jutimo organais neapčiuopiamus virpesius, o žuvims jie labai gerai juntami. Be to, skonį ir kvapą turinčio LJ Ballist uodegėlė viksi labai tankiai, o toks vaizdas, matyt, primena galvotrūkčiais sprunkantį mailių, ir sterkas puola masalą galvotrūkčiais. Ypač tai pastebima, kai ultravioletiniu efektu pasižymintis Ballist modelis, užvertas ant tradicinio galvakablio, praktiškai velkamas dugnu. Ešeriai šį guminuką mieliausiai atakuoja plukdomą pavadėliniu kinkiniu, drop-shot arba Karolina montažais. Guminuko veiksmingumą taipogi padidina vizualinis formos universalumas – tai reiškia, kad tokios formos masalas, matomas vienu rakursu, plėšrūnams primena dėlę, kitu – stambią lervą, trečiu – laibuodegę žuvelę. Labai vykusiai parinktos spalvinės Ballist versijos: gamoje – tiek rėksmingi modeliai drumstokam vandeniui, tokie kaip supersalotinis S15 Chaterouse Red, tiek natūralistinės, pavyzdžiui, slieko raudonumo PA06 Bleeding Shrimp versijos.

LJ Ballist privalumai:

- Galimybė rinktis iš 3 dydžių – 6,3, 8,4, 10,1 cm;
- Hibridinė masalo forma;
- 15 spalvinių versijų;
- „Valgomų“ guminukų kategorija;
- Galimybė plukdyti galvakabliais, pavadėliniais kinkiniais, drop-shot, Karolina, Texas montažais;
- Unikalūs virpesiai;

Atgal     Spausdinti