Kraft Twitching – mokomės rimtai tvičinguoti

# 100 proc. garantija, kad ant žiedo neužsimes kilpa # 1/3 tvičingavimui – 2/3 žuvies suvaldymui # Pajusi, nepridėjęs ausies # Kas užtikš - tą nuplausi  muilu

Salmo Kraft Twiching
Nori per trumpą laiką išmokti tvičinguoti – išbandyk Salmo Kraft Twitching

Šį sezoną debiutavo nauja iš 7 modelių susidedanti Salmo Kraft spiningų, kuriuos ekspertai įvertino kaip aukštos klasės spiningavimo įrankius, serija. Joje neatsitiktinai plati gama modelių, nes kiekvienas iš jų – specialus įrankis, skirtas konkrečiam spiningavimo stiliui. Toje gamoje – labai patrauklus kainos ir kokybės požiūriu modelis Salmo Kraft Twitching, norintiems greitai įgyti tvičingavimo stiliaus įgūdžius arba siekiantiems juos tobulinti. Kraft Twitching gaminamas 2 ilgių – 1,98 ir 2,13 m, todėl kiekvienas turi galimybę pasirinkti spiningą pagal savo ūgį. Pasirenkama, laikantis taisyklės, sakančios, kad spiningo viršūnėlė, laikant spiningą pusiau sulenkta ranka nuleistą link vandens paviršiaus 35-50 laipsnių kampu, turi beveik siekti vandenį.

Salmo Kraft Twitch - K-Guide
Inovatyvūs K-Guide valo žiedeliai su SIC įdėklais įmontuoti į Tangle Free tipo rėmėlius, ant kurių neužsimeta valo kilpos

Salmo Kraft Twitching spiningų strypai sumodeliuoti iš japoniško anglies pluošto 3OT, pasižyminčio rezonansinėmis savybėmis ir puikiai perteikiančio taktilinius pojūčius. Šį efektą dar labiau sustiprina korėjietiški valo žiedai K-Guide su SIC įdėklais, atspariais pinto valo poveikiui, o žiedų konstrukcija praktiškai 100 proc. neutralizuoja ne tik įprastų, bet ir ypač plonų pintų valų kilpų susiformavimo tikimybę. Be to, Tangle Free tipo inovatyvūs žiedų rėmėliai ir kojelės praktiškasi 100 proc. neutralizuoja ne tik vienagyslių, bet ir pačių ploniausių pintų valų kilpų užsimetimą. Spiningo rezonansines savybes taip pat sustiprina ergonomiškas sensorinis Fuji TVSM ritės laikiklis.

Ypatingai šmaikštus Extra Fast lygio spiningas Salmo Kraft Twitching sukonstruotas specialiai tvičingavimui ir  pasižymi ypatinga subalansuota strypo konstrukcija, kurios pagrindas – ypač tvirtas drūtgalis. Virš jo esanti spiningo strypo dalis, kurios ilgis maždaug – 30 proc., palaipsniui pereina į kiek liaunesnį segmentą, sudarantį 1/3 ilgio. Į jį integruota šmaikšti viršūnėlė. Tokios konstrukcijos įrankis idealiai pritaikytas kokybiškai  plukdyti visus twitchbait tipo masalus – vidutinės masės voblerius, džerk bait, slag, swimbait, propbait, poper ir kitus top water tipo spiningo masalus.

Siekiant sumažinti Kraft Twitching spiningų masę, jų rankenoms apmušti panaudota „šilta“ EVA medžiaga, kuri yra labai praktiška, nes net ir gerokai suteptą rankeną lengva greitai nuplauti šiltu vandeniu su muilu.

Kraft Twitching privalumai:

- Galimybė rinktis iš 2 ilgių – 1.98 ir 2,13 m
- Subalansuotas stangrumas;
- Tvičingavimui tinkamas testas – 7-21 g;
- 3OT anglies pluoštas, užtikrinantis rezonansines savybes
- K-Guide valo žiedeliai su SIC įdėklais, atspariais pintam valui;
- Tangle Free valo žiedų rėmeliai, neutralizuojantys valo kilpų užsimetimo tikimybę;
- Ergonomiška 2 dalių spiningo rankena;
- Fuji TVSM sensorinis ritės laikiklis, perteikiantis taktilinius pojūčius;
- Nedidelė įrankių masė – 1.98 m versija – 103 g, 2,13 m – 110 g;
- Spigot tipo viršutinės ir apatinės dalies sujungimas, užtikrinantis spiningo tvirtumą;
- Patogus transportavimo ilgis – 103 ir 110 cm;

Atgal     Spausdinti