Kraft – nauja Salmo spiningų serija

Šį sezoną debiutavo nauja Salmo spiningų serija Kraft. Kasmetinės naujienos Salmo kataloge jau tapo įprastu dalyku, tačiau Kraft serija – ypatinga, nes tai aukštos klasės spiningavimo įrankiai, kiekvienam per trumpą laiką padedantys įgyti reikiamus įgūdžius, tačiau patenkinantys ir profesionalų poreikius. Ypatinga ji ir tuo, kad išskirtinė Kraft spiningų kokybė suderinta su vertine šių įrankių išraiška. Kraft serija susideda iš 7 spiningų, tarp kurių plataus panaudojimo spektro modeliai, spiningai specialiems spiningavimo būdams, tokiems kaip tvičingas, bei maksimaliai universalūs modeliai.

Salmo Kraft spiningų strypai sumodeliuoti iš japoniško anglies pluošto 3OT, pasižyminčio rezonansinėmis savybėmis ir puikiai perteikiančio taktilinius pojūčius. Kraft spiningai apsodinti korėjietiškais valo žiedais K-Guide ir KR-Guide su SIC įdėklais, atspariais pinto valo poveikiui, o žiedų konstrukcija praktiškai 100 proc. neutralizuoja ne tik įprastų, bet ir ypač plonų pintų valų kilpų susiformavimo tikimybę. Į ergonomiškas spiningų dviejų dalių rankenas integruoti originalūs Fuji ričių laikikliai. Siekiant praktiškumo ir idealaus kainos ir kokybės santykio, Salmo Kraft spiningų rankenoms panaudotas lengvai valomas ir labai patvarus EVA polimeras, leidžiantis iki maksimumo sumažinti įrankių masę.

Kraft Mikrojig

 

Salmo Kraft Microjig


Vidutinio šmaikštumo spiningas, skirtas spiningavimui mikroguminukais, Split-Shot, Drop-Shot, Wacky komponuotėmis. Ypatingą spiningo sensoriką užtikrina integruota į strypą tuščiavidurė viršūnėlė Tubular Tip, raiškiai perteikianti masalo kontaktą su kimbančia žuvimi ar povandeniniais objektais. Labai patikimas ritės laikiklis Fuji VSS su viršutine kojelės fiksavimo veržle užtikrina, kad visos žūklės metu praktiškai neteks jos priveržti. KR- Guide valo žiedai su SIC įdėklais iki minimumo sumažina valo kilpų susidarymo tikimybę.

Kraft Mikrojig gama:
2.02 m - masė – 89 g, testas – 0,6-6 g, transportavimo ilgis 105 cm
2.18 m - masė – 99 g, testas – 0,6-6 g, transportavimo ilgis – 1,13 m.

Kraft Jigging L

Salmo Kraft Jigging L

Tiksliems metimams pritaikytas vidutinio šmaikštumo spiningas žūklei lengvais guminukais, Karolina, Texas, Drop-Shot, Shaker komponuotėmis, flipping ir spinerbait masalais. Kraft Jigging L strypo sandara užtikrina puikiais spiningo rezonansines savybes, o taktilinius pojūčius, leidžiančius jautriai fiksuoti kibimą, raiškiai perteikia ypatinga monolitinė viršūnėlė iš grafito Solid Tip. Specialus laikiklis Fuji NWS ne tik patikimai fiksuoja ritę, bet ir padidina įrankio sensoriką, užtikrindamas tiesioginį spiningininko rankos kontaktą su įrankio strypu. KR-Guide valo žiedai su SIC įdėklais iki minimumo sumažina valo kilpų susidarymo tikimybę.

Kraft Jigging L gama:
2.02 m  - masė – 107 g, testas – 3-12 g, transportavimo ilgis – 105 cm
2.20 m  - masė – 119 g, testas – 5-14 g, transportavimo ilgis – 114 cm

Kraft Jigging MH

Salmo Kraft Jigging MH


Vidutinės klasės spiningas, skirtas spiningavimui jig stiliumi masalais, kurių masė siekia iki 28 g. Kraft Jigging MH tinka gaudyti vidutines ir stambias plėšriąsias žuvis. Šios klasės spiningai – populiariausi tarp mūsų krašto spiningininkų, todėl, atsižvelgiant į įrankio kainą, jis neabejotinai sulauks topinio susidomėjimo. Nors tokių spiningų strypų sandara „kietesnė“, tačiau jo rezonansines savybes kompensuoja integruota į spiningo strypo sandarą tuščiavidurė viršūnėlė Tubular Tip. Toliašaudes spiningo savybes užtikrina strypo konstrukcija ir K-Guide valo žiedai su SIC įdėklais, iki minimumo sumažinantys valo kilpų užsimetimo tikimybę. Spiningo rankenos ergonomines savybes užtikrina originalus Fuji VSSM ritės laikiklis.

Kraft Jigging MH gama:
2.05 m – masė – 116 g, testas – 6-24 g, transportavimo ilgis – 107 cm
2.20 m – masė  - 119 g, testas – 7-26 g, transportavimo ilgis – 114 cm
2.36 m – masė – 123 g, testas – 7-28 g, transportavimo ilgis – 122 cm

Kraft Jig&Twitch

Salmo Kraft Jig&Twitch


Vidutinės klasės spiningas, pasižymintis nemažu šmaikštumu (Fast lygis). Šis modelis ypač patrauklus universalių įrankių ieškantiems spiningininkams: spiningas sukonstruotas atsižvelgiant į tai, kad būtų maksimaliai tinkamas spiningavimui jig stiliumi, bet tuo pačiu maksimaliai tiktų tvičingavimui. Praktiškai tai reiškia, jog Kraft Jig&Twitch spiningu galima komfortiškai spininguoti guminukais, Karolina, Texas komponuotėmis, flipingo, pitchingo masalais bei kokybiškai plukdyti voblerius, purslius ir bulksius (topwater masalai), beliežuvius jerk bait, pullbait, swimbait, slag masalus. Spiningui suteiktos maksimalios rezonansinės savybės, kurias sustiprina į ergonomišką 2 dalių rankeną integruotas ritės laikiklis Fuji VSS. K-Guide valo žiedai su SIC įdėklais maksimaliai sumažina valo kilpų užsimetimo galimybę.

Kraft Jig&Twitch gama:

1.98 m – masė – 108 g, testas – 5-22 g, transportavimo ilgis – 102 cm
2.15 m – masė – 116 g, testas – 6-24 g, transportavimo ilgis – 110 cm
2.28 m – masė – 122 g, testas – 7-26 g, transportavimo ilgis – 118 cm

Kraft Twitching


Ypatingai šmaikštus spiningas (Extra Fast lygis) sukonstruotas specialiai tvičingavimui. Kraft Twitching pasižymi ypatinga strypo konstrukcija, kurios pagrindas – ypač tvirtas drūtgalis. Virš esanti dalis, kurios ilgis – 30 proc., palaipsniui pereina į kiek liaunesnį segmentą, sudarantį 1/3 ilgio. Į jį integruota šmaikšti viršūnėlė. Tokios konstrukcijos įrankis idealiai pritaikytas kokybiškai  plukdyti visus twitchbait tipo masalus – vidutinės masės voblerius, džerk bait, slag, swimbait, propbait, poper ir kitus top water tipo spiningo masalus. Spiningas pasižymi neblogomis rezonansinėmis savybėmis, kurias sustiprina originalus Fuji TVSM sensorinis ritės laikiklis, integruotas į ergonomišką 2 dalių rankeną. K-Guide valo žiedai su SIC įdėklais maksimaliai sumažina valo kilpų užsimetimo galimybę.

Kraft Twitching gama:
1.98 m – masė – 103 g, testas – 7-21 g, transportavimo ilgis – 103 cm
2.13 m – masė – 110 g, testas – 7-21 g, transportavimo ilgis -  110 cm

Kraft Spin L


Klasikinis light tipo spiningas, skirtas spiningavimui įvairių tipų spiningo masalais. Šis spiningas dėl jo universalumo patrauklus daugeliui spiningininkų, kurie naudoja tiek klasikinius masalus – blizges, voblerius, sukres, tiek spininguoja jig stiliumi ir inovatyvesniais masalais. Kraft Spin L skirtas užtikrinti nedidelės masės masalų animaciją įvairiose sąlygose ir įvairiuose vandens telkiniuose. Siekiant didesnio įrankio jautrumo, jo strypui suteiktas tam tikras liaunumo laipsnis. Neblogas spiningo rezonansines savybes gerokai sustiprina sensorinis Fuji VSS ritės laikiklis, integruotas į ergonomišką 2 dalių rankeną. K-Guide valo žiedai su SIC įdėklais maksimaliai sumažina valo kilpų užsimetimo tikimybę.

Kraft Spin L gama
2.10 m – masė – 94 g, testas – 5-15 g, - transportavimo ilgis – 110 cm
2.40 m – masė – 114 g, testas – 5-15 g, transportavimo ilgis -  125 cm

Kraft Spin M


Klasikinis vidutinės klasės spiningas, skirtas plukdyti įvairių tipų spiningo masalus, todėl jis idealiai tinka spiningininkams, kurie spininguoja ne tik blizgėmis, sukrėmis ir vobleriais, bet ir jig stiliumi bei kitais inovatyvesniais masalais. Kraft Spin M skirtas užtikrinti vidutinės masės masalų animaciją ir tinkamas žūklei  įvairiuose vandens telkiniuose. Toks universalus įrankis – puikus ekspedicinis variantas, kai galimybė vežtis kelis įrankius apribota. Kad spiningas raiškiau pertreiktų taktilinius pojūčius, jo strypas šiek tiek paliaunintas, tačiau lygiai tiek, kad nesumažintų įrankio toliaušaudžių savybių. Siekiant sustiprinti rezonansines spiningo savybes į ergonomišką 2 dalių rankeną integruotas sensorinis Fujy VSS ritės laikiklis. K-Guide valo žiedai iki minimumo sumažina valo kilpų užsimetimo tikimybę.

Kraft Spin M gama:
2.10 m – masė – 101 g, testas – 8-20 g, transportavimo ilgis – 110 cm
2.40 m – masė – 112 g, testas – 8-20 g, transportavimo ilgis – 125 cm

Salmo.lt inf.

ne tik pajusti, koks turi šiuolaikinis spiningas, suderintas su naujos kartos ritėmis ir pintais valais, bet ir iš karto peržengti pradžiamoklio

Atgal     Spausdinti