Klubas SALMO

Sigitas Kazlauskas

Taip jau susiklostė aplinkybės, kad tenka naujai pristatyti jauną, vos antrus metus gyvuojantį klubą "SALMO Kaunas".

Vieną šaltą žiemos vakarą susėdę vyrai nusprendė - reikia klubo, nes iš būrelio rėmų jau "išaugome". Kaip tarė taip padarė. Išsirinko pirmininką, valdybą ir per pusantro mėnesio teisiškai įkūrė klubą. Klubą kuris vienija vienminčius, žmones mėgstančius žvejoti. Pirminiai uždaviniai buvo žmonių pritraukimas, aiškinimas kokie klubo planai, tikslai, statusas ir pan. Sutikite, kad šiuo ekonomiškai sunkiu laikotarpiu tai padaryti nėra lengva. Tačiau žvejai ne tokie žmonės, kad greitai nuleistų rankas. Jau žengti pirmieji žingsniai. Turime įstatus, yra pagaminta klubo vėliava.
Klubo iniciatyvinę grupę pradžioje sudarė šie žmonės: R.Chromcova, A.Čepkevičius, R.Kaziūnas, S.Kazlauskas, S.Kavaliauskas (klubo Pirmininkas), M.Macijauskas, K.Romaneckas, V.Stravinskas, R.Viburys, ir E.Vilpišauskas.
Klubas įkurtas 2009m sausio 23d. adresu: Jonavos g. 254, Kaunas.

Klubo tikslai nėra kaži kokie išskirtiniai. Mes kaip ir visi Lietuvos žvejai norime turėti savo vandens telkinį, įžuvinti jį, rengti varžybėles, šventes - išvykas su šeimomis. Kovosime su vandens telkinių teršėjais, būsime nepakantūs brakonieriams, pagal galimybes prisidėsime prie gamtosaugininkų, talkininkausime jiems. Norime propaguoti mėgėjišką ir sportinę žūklę, rengti naujas žūklavietes, ieškoti naujų vandens telkinių, pravesti aiškinamąjį darbą tarp jaunimo, kviesti jį kartu į žvejybines išvykas.
Tikrai esame kupini entuziazmo, jėgų ir nežadame stovėti vienoje vietoje. Klubas šiai dienai jau turi 24 narius, kurie yra gerai įvaldę tiek plūdinę meškerę, karpinę žvejybą, dugninę, poledinę žūklę, spiningavimą ir jūrinę žūklę. Esame atviri visiems Lietuvos žvejams, kviečiame visus kurie turi idėjų, minčių ir noro prisijungti prie klubo veiklos.
Stojant i klubą stojamasis (vienkartinis mokestis) ir metinis mokestis kartu sudaro 220 litų. Stojant į klubą kai kas paklaus, o kokia iš to nauda? Sakykite, o kokia nauda kada važiuojate žvejoti vienas? Šiuo atveju jūs įsigysite daug naujų draugų, sužinosite naujų žūklavietės vietų, gausite pačią naujausią informaciją ir žūklės pasaulio. Taip pat betarpiškai bendrausime su kitais klubas, vyks įvairios varžybos, šventės. Kas norės, gali išbandyti jėgas ir LSŽK Lygoje. Ateityje manau darysime išvykas - varžybas ir pas kaimynus latvius, lenkus ar ukrainiečius. Be viso to, gausite daug nemokamos informacijos bei galėsite su klubo nario pažymėjimu pirkti "SALMO" žūklės prekių parduotuvėje su nuolaida įvairias prekes.
Kviečiame visus kurie mėgsta gamtą, draugus ir aktyvią žvejyba jungtis prie mūsų.
Laukiame jūsų.
Toliau pristatau klubo narius:Silvestras Kavaliauskas klubo "SALMO Kaunas" pirmininkas


Algimantas Čepkevičius - klubo "SALMO Kaunas" valdybos narys


Ričardas Kaziūnas klubo "SALMO Kaunas" valdybos narys


Sigitas Kazlauskas klubo "SALMO Kaunas" valdybos narys


Linas Radzinevičius klubo "SALMO Kaunas" valdybos narys


Kęstutis Romaneckas klubo "SALMO Kaunas" valdybos narys


Rimantas Viburys klubo "SALMO Kaunas" valdybos narys


Rita Chromcova klubo "SALMO Kaunas" narė


Gerimantas Litvinas klubo "SALMO Kaunas" narys


Pranas Jocius klubo "SALMO Kaunas" narys


Valdas Zinkevičius klubo "SALMO Kaunas" narys (dešinėje)


Genadijus Macijauskas klubo "SALMO Kaunas" narys


Tadas Gustaitis klubo "SALMO Kaunas" narys


Klaidas Slivinskas klubo "SALMO Kaunas" narys


Gintaras Kavaliauskas klubo "SALMO Kaunas" narys


Jonas Klinkevičius klubo "SALMO Kaunas" narys


Raimondas Mureika klubo "SALMO Kaunas" narys


Zenonas Gedminas klubo "SALMO Kaunas" narys


Kęstutis Zabotkus klubo "SALMO Kaunas" narys


Klubo "SALMO Kaunas" sportinės žūklės branduolys.  Sportininkai daugiausiai atidavę metų sportinei žūklei.
Ateityje klubo istoriją su jos nariais plėsime, dėsime nuotraukas bei aprašymus.