Ketvirtoji Norfin Extreme karta

Salmo dizaineriai 2016 metų šaltajam sezonui sukūrė naują meškeriotojų kostiumą Norfin Extreme 4. Nuo šios aprangos, kurios pilna gama pristatoma tik Salmo parduotuvėse, serijos gimimo pirmąjį šio amžiaus dešimtmetį Norfin Extreme kostiumai tapo populiariausia mūsų krašte meškeriotojų ekipuote, o ketvirtoji jų karta jau atitinka tokio tipo aprangos meškeriotojams ir laisvalaikiui premium klasę.

Norfin Extreme 4 kostiumas pasižymi moderniu dizainu ir, be jokios abejonės, yra stilinga meškeriotojo apranga, tačiau jis pasižymi ne tik dailia išvaizda, bet ir dideliu praktiškumu. Norfin Extreme 4 sukirptas taip, kad idealiai priglunda prie žmogaus figūros ir nevaržo judesių, o puskombinezonio liemenį stabiliai palaiko reikiamame lygyje komfortiškos petnešos. Kostiumas pasiūtas iš labai patvaraus tarptautinės standartų kompanijos SGS sertifikuoto audinio Nortex Breathable (atsparumas vandeniui 6000 vienetų, kvėpuojamosios savybės – 6000 vienetų), kuris naudojamas tik Salmo kompanijos projektuojamai ekipuotei siūti.

Norfin Extreme 4 kostiumo užpildas – specialus pluoštas Hollofil, užtikrinantis idealią šilumos izoliaciją, kai oro temperatūra neviršija -35 laipsnių. Šio pluošto struktūra – tuščiavidurė, todėl jis yra ne tik labai lengvas, bet ir padidina aprangos kvėpuojamasiąs savybes. Be to, šis pluoštas išsaugo savo struktūtrą ir yra atsparus ne vienam skalbimui. Kadangi užpildas Hollofil integruotas į išsegamą „pamušalą“, toks sprendimas labai padidina kostiumo funkcionalumą, nes jį galima nešioti ir kaip demisezoninį rūbą, užtikrinantį apsaugą nuo drėgmės ir vėjo.
Norfin Extreme  „pamušalas“, į kurį integruotas Hollofil“ užpildas, taip pat – ne paprastas: iš tikrųjų – tai stilinga striukė, kurią galima nešioti vėsiu sausu oru kaip atskirą drabužį. Šiemet atliktos apklausos metu nustatyta, jog daugelis meškeriotojų, kurie prieš daugiau kaip dešimt metų įsigijo pirmąją Norfin Extreme versiją, ne vienerius metus įsegamą pamušalą – striukę nešioja kaip viršutinį drabužį, kuris išlieka naujas, net ir visiškai sudėvėjus viršutinę aprangos dalį, tačiau kol kas dauguma visų trijų ankstesnių kartų kostiumų Norfin Extreme – kol kas rikiuotėje (apklausos rengėjams pavyko nustatyti, jog šią aprangą pavyko sudėvėti tik tiems, kurie naudojo ją kaip žieminę statybininko aprangą).

Norfin Extreme 4 kostiumas – tobuliausia šios meškeriotojo aprangos versija: visos siūlės – hermetiškos, kostiumo puskombinezonio keliai ir sėdynė, patiriančios didžiausią trintį, ne tik sustiprintos tankesniu audiniu, bet ir apsaugomos minkštais nusegamais, reikalui esant, antsiuvais. Visi kostiumo užtrauktukai, pagaminti Japonijoje ir turi dvi spyneles. Striukės gobtuvas reguliuojamas vertikaliai ir horizontaliai ir užtikrina galimybę pritaikyti jį bet kokios kepurės konfigūracijai, o susegama apykaklė patikimai uždengia nuo vėjo kaklą ir smakrą.

Privalumai, dėl kurių verta rinktis Norfin Extreme 4:

- Stilingas dizainas ir moderni išvaizda;
- Anatominis sukirpimas, nevaržantis judesių;
- Aukštos kokybės audinys Nortex Breathable;
- Ypač lengvas izoliacinis užpildas Hollofil, užtikrinantis komfortišką būseną iki -35 laipsnių;
- Galimybė išsegti pamušalą-striukę ir nešioti kostiumą kaip demisezoninę aprangą;
- Galimybę pamušalą-striukę nešioti kaip atskirą drabužį;
- Dviem lygiais reguliuojamas gobtuvas su lanksčiu snapeliu;
- Apykaklė, patikimai apsauganti kaklą ir smakrą;
- Neopreniniai striukės rankogaliai;
- Hermetiškos siūlės;
- Nusegami kelių ir sėdynės antsiuvai;
- Ypatingas audinių ir medžiagų patvarumas;
- Specialus krepšys, kuriame kostiumą galima vežiotis bei saugoti ne sezono metu;

Atgal     Spausdinti