Idealiam komfortui – termobaltiniai Norfin Nord Air

Termobaltiniai Norfin Nord Air, kuriuos galima įsigyti tik Salmo parduotuvėse, skirti užtikrinti komfortą šaltuoju meškeriojimo sezono metu, kai juos nešiojančio asmens fizinis aktyvumas – vidutinis. Norfin Nord Air susideda iš priglundančios prie kūno palaidinės ir kelnių. Šie termobaltiniai  sukurti specialiai meškeriojams. Salmo ekspertai pabrėžia, jog šiuolaikinė meškeriotojo apranga, užtikrinanti puikią būseną ir apsauganti nuo klimato kaprizų, yra daugiasluoksnė – ją sudaro viršutinis kostiumas, vidurinis nevaržantis judesių termobaltinių komplektas ir ploni termobaltiniai, nešiojami tiesiog ant kūno. Norfin Nord Air – antrojo sluoksnio termobaltiniai, iš esmės esantys patogiu trikotažinio tipo kostiumu, tinkamu įvairiems laisvalaikio užsiėmimams.

Sluoksniuota apranga užtikrina, kad, gręžiant eketes ar žingsniuojant ledu, nesuprakaituosite ir nesužvarbsite, nes kiekvienas sluoksnis aktyviai drenuoja į išorę kūno išskiriamą drėgmę, tačiau su sąlyga, jog visus tris sluoksnius sudarys naujoviški drabužiai, pasiūti iš audinių, pagamintų pagal naujas technologijas. Tik tokios ekipuotės sluoksniai susiderina vienas su kitu ir papildo vienas kito savybes. Praktiškai tai reiškia, jog Norfin Nord Air termobaltiniai – tai apranga, pasivelkama po žieminiu viršutiniu meškeriotojo kostiumu. Atkreipkite dėmesį, jog ant jos nedėvimi jokie megztiniai, palaidinės ir pan. Po Norfin Nord Air savo ruožtu pasivelkami ploni termobaltiniai, vadinami pirmuoju meškeriotojo aprangos sluoksniu ir užtikrinantys greitą prakaito pašalinimą nuo kūno ir tuo pačiu neutralizuojantys tikimybę suprakaitavus peršalti.

Kokios svarbiausios Norfin Nord Air termobaltinių savybės? Pirma, malonaus liesti audinio Norfleece Dry struktūra savo ruožtu – dvisluoksnė ir primena šachmatų lentą, kurioje tamsūs langeliai – uždaros zonos, išsaugančios kūno šilumą, o balti – atviros zonos, lyg orlaidės praleidžiančios į kitą aprangos sluoksnį kūno išskiriamą drėgmę. Norfleece Dry audinys – sintetinis (100 proc. poliesteris): atminkite, jog tik apranga, siuvama iš sintetinių audinių, pasižymi savybėmis, leidžiančiomis sukurti efektyvią prakaito drenažo sistemą, nes į juos neįsigeria, kaip į medvilnę ir kitus natūralius audinius, drėgmė.  Net ir visiškai permirkę tokie audiniai greitai išdžiūsta.

Norfin Nord Air – ne tik funkcionali, bet ir stilinga meškeriotojo apranga, pasižyminti dailia išvaizda. Norfleece Dry paviršius pakankamai atsparus trinčiai, todėl patrauklią išvaizdą minėti termobaltiniai išsaugo ilgai net ir dažnai skalbiami. Jau pirma išvyka į žūklę, vilkint Norinf Nord Air kostiumą, po kuriuo būtinai turi būti pasivilkti plonieji termobaltiniai, tai yra, pirmasis aprangos sluoksnis, ir jos metu patirtas komfortas besąlygiškai įtikins, jog verta pereiti prie drabužių, sukurtų naudojant šiuolaikines technologijas ir medžiagas. Efektas – realus, o ne deklaracinis.

Norfin Nord Air termobaltinių privalumai:

- Patvarus audinys Norfleece Dry;
- Puikios kvėpuojamosios savybės;
- Stilingas dizainas;
- Pavydėtinas patvarumas;
- Funkcionalus sukirpimas, nevaržantis judesių;
- Rankovės su ilgu rankogaliu, kuriame – iškirptė nykščiui, užtikrinanti, jog rankogalis iš dalies atlieka pirštinės funkciją;
- Aukšta apykaklė, dengianti kaklą;
- Elastingas kelnių juosmuo, užtikrinantis, kad jos nesmuktų;

Atgal     Spausdinti