Demisezoninė apranga rudeniui – Norfin Verity

Naudinga žinotiMeškeriotojo kostiumas Norfin Verity, kuri isigyti galite tik Salmo parduotuvese, suprojektuotas specialiai rudens sezonui, o taip pat tinkamas ankstyva pavasari, tad jo devejimo laikas pakankamai ilgas, o tai labai padidina jo praktiškuma. Norfin Verity kostiumo dizaineriai pažymi, kad, šis kostiumas užtikrina idealu temperaturini komforta aplinkoje iki minus 5 laipsniu. Kad tokia apranga atliktu ne tik šia, bet ir kitas funkcijas – absoliuciai nevaržytu judesiu, tinkamai išventiliuotu i aplinka kuno išskiriamos, intensyviai judant, dregmes ir šilumos pertekliu, butina ji tinkamai deveti. Tai reiškia, jog po šiuo kostiumu turi buti pasivelkami elastingi drabužiai iš dregmei laidžios “fleece” tipo medžiagos, o po jais – termobaltiniai, priglundantys prie kuno ir pasižymintys sugebejimu drenuoti ant kuno atsirandanti prakaita.

Ypatingas savybes kostiumui Norfin Verity, užtikrina sugebantis i išore ventiliuoti dregme membraminis audinys Nortex Breathable, iš kurio pasiutas viršutinis kostiumo sluoksnis ir kuris gaminamas tik Salmo užsakymu. Šis audinis – neperpuciamas ir neperšlampamas ( iki 10000 mm/kv.m). Vidini kostiumo sluoksni sudaro drenažines savybes turintis ir šiluma puikiai akumuliuojantis užpildas Hollofil, kurio kiekvienas plaušas – tušciaviduris. Tokia užpildo struktrura užtikrina ypatinga kostiumo lengvuma.

Kostiumas pasižymi elegantišku prancuzu modeliuotoju sukurtu sportišku dizainu. Norfin Verity sukirptas, atsižvelgiant i anatomine žmogaus kuno sandara, ir vienodai patogus meškerioti tiek sedint, tiek stovint, o taip pat einant ar atliekant kažkokius kitus veiksmus. Toks kostiumas, kurio audiniai pakankamai atsparus devejimuisi, o daugiausiai besitrinancios vietos apsaugotos antsiuvais, tarnaus ne viena sezona. Kostiuma Norfin Verity lengva prižiureti, be to jis ir taip neteplus. Musu klimato salygomis toks kostiumas tinka ne tik rudeniui, bet ir žiemos pradžiai, o jei sezonas šiltas – tai ir visai žiemai.

Kostiumo Norfin Verity privalumai

- Devejimuisi atsparus audinys Norfin Breathable;
- Aukštas “kvepavimo” rodiklis – 8000 g/kv.m/24 val.;
- Didelis atsparumas vandeniui – 10000 mm/kv.m;
- Ypatingai lengvas šiluma išsaugantis užpildas Hollofil;
- Klijuotos ir absoliuciai sandarios siules;
- Judesiu nevaržantis sukirpimas;
- Hermetiški užtrauktukai;
- Dvieju reguliavimo lygiu puikiai priderinamas prie kepures gobtuvas;
- Patogu apsirengima užtikrinantis neiloninis pamušalas;
- Reguliuojami ir priglundantys prie riešu rankogaliai;
- Antsiuvai, sustiprinantys daugiausiai besitrinancias vietas;
- Šviesa atspindintys atšvaitai;

Atgal     Spausdinti