Vienam gale kablys

2010-07-11

2010-07-11

Get the Flash Player to see this player.


Starkių žųklė ant "Kiaulės nugaros". Žūklės gidas Audrius Jakštas.
 • Tomas Svinkūnas - (2010-07-11)

  Neblogai ;) Pauliau ar gavote mano karpiuku foto ? ar eile ties "Pagavai- paleisk" kas labai sveikintina.Kuo daugiau bus pvz ,tuo daugiau i prota visi ateis ir turesim kita situacija.

 • Saulius Lizunas - (2010-07-11)

  STARKIAI !!!!!!!!! :))))) Pagaliau Pauliau pagaliau jau maniau siemet ir nenufilmuosit situ grazuoliu zvejybod :) Beja ties kiaules nugara siemet ju tikrai yra nemazai :) Pats va vaziuoju per savaite 1 2 kartus su tevuku nebuvo dar taip kad nesukibtu :) O valtys aplink plaukioja ir sako kad visiskas S starkiu nera. Ju tikrai yra tik reikia teisingai atsistoti pasirinkti vieta zvejybos taktika ir kala ;] Va kaip tik vakar dar buvom tai va dviese 7 pagavom :) Ir visi pilnaij legalai pusantriniai ir vienas virs dvieju kg. Na is ryto valciu buvo turbut kokie 200 apie 12 val buvom mariu karaliai :) Matyt gerai kibo :)

 • Saulius Lizunas - (2010-07-11)

  Dar dziugu yra taij kad labaij daug yra maziuku vadinas populiacija dideja :) Paleiskit vyrai hekus neklokit i valciu dugna bukit protingi :) Vakar pencininkas kaskoks su zalia valtim pro sali dreifuoja tai toki per sprindi istrauke galvoju ka darys ar paleis kur tau i geldos dugna kaukst. Matyt privalge is jo ar bobai parveze i kranta kad i turgu nuvestu :( Sugadino nuotaika iskart. Gamtos apsaugai tuos kapitonus reiketu tikrint. Kiek pastebejau tie siolaikiniai zvejai su naujasniom valtim ar kateriais visi paleidzia o tie mariu karaliai su botais geldom nusistate ka pagavau tas mano...

 • G LOOMIS - (2010-07-11)

  Oi kaip klysti.tie siolaikiniai zvejai atvaziuoja su DZIPAIS issitraukia sustriausius irankius ir atsistoja be baimes kablioja uzsiryse po 2 trysakius!!!pilna krantine Kaune buna nuseta!

 • Saulius Lizunas - (2010-07-11)

  Yra visokiu aisku patys matom vaizda kas dedasi rudeni su vegelem. Naujausi dzipaij caravanai ir krantine nusieta vegeliu krauju. Bet spiningautoju tarpe kas del sterku tikraij kiek tenka matyti Retas jaunesnios kartos zvejas nepaleidzia mazu ir tai yra dziugu. O tie mohikanai su geldom gi is sterku ir gyvena pencija gauna ir miega prie tos kiaules nugaros neislipa net i kranta. Parplaukia bobai zuvi atiduoda pasiima pietus ir vel pirmyn ir sluoja viska kas tik kabinasi...

 • G LOOMIS - (2010-07-11)

  Cia Lietuva Sauliau!musu ir musu vaiku vaikai ta pati vaizda matys,garantuoju!bet kurioj europos salyje uz tokio dydzio ir kiekio starkiukus tokia bauda ivanotu,kad jie daugiau zvejot nebenoretu! o cia patys gamtosaugininkai meta tinklus ir lupa maisais ta zuvi!tai ka noret ka jie kontroliuotu zvejus!Lietuvis toks jau zmogus,PATS NESUESIU,TAI VISIEM KAIMYNAM ISDALINSIU! Ateitis tikrai miglota!greit ateis laikas kaip musu vaikai pamatys sterka,salati,usoriu tik is paveikslelio,nes jos jau bus isnykusios!!!!!!!!!!

 • Saulius Lizunas - (2010-07-12)

  Pauliau parodyk man taisykles kad butu parasyta nedaugiau 3vnt starkiu. Del dydzio viskas tvarkoj taip 46cm. Bet va visa interneta baigiu perkosti 2010 metu taisyklese parasyta 5vnt kaip ir anksciau. Kodel su Audrium minejot kad tik 3 ?

 • Eugenijus Baltauskas - (2010-07-12)

  na Sauliau, pasakyk tu man kur det daugiau negu 3 starkius legalius? ar butina kaimynus ir gimines zuvim aprupint? ar suvalgai bent 2 starkius per karta? juk visiem aisku kad saldyta zuvis niekam tikusi, tad pagaut pakaktu tiek kiek suvalgai su seima per viena karta. ar as neteisus? as tixliai nezinau, bet tikiuosi kad 3 vnt vistik leistini o ne 5 :)

 • G LOOMIS - (2010-07-12)

  Pas ji seima is 56 asmenu:)

 • Tomas Svinkūnas - (2010-07-12)

  Paleidimas, jau šias laikais turi būti , bet kokio žvejo prijoritetas. Čia , net G LOOMIS man pritars manau :D ,nes situacija kokia mes turime ,šiuo metu yra bloga ir ji blogės.ne vien dėl verslininku ir brakonierių o ir dėl žvejybinės kultūros nebuvimo ir elementariu taisyklių rašytinių-įstatyminių nesilaikymo (apie nerašytas net nešneku).Kada Lietuvos paprastas žvejys mėgėjas pradės žiūrėt į žūklė ,kaip į laisvalaikio praleidimą-sporta. Tada ,gal ir bus kita situacija. Dabar visos „nelegalkės“ ir „zoro“ metu pagautos žuvys ,keliauja arba į pardavima arba , kaip Eugenijus minėjo tetom,dėdem , kaimynam ir t.t.Svarbiausia ,kad retas žvejys tą žuvį valgo pats, arba daug, bet yra mada nešt kol paneši ir paskui verkšlent ,kad nekimba.Tai čia yra žvejybos kultūros nebuvimas.pas mus vedama statistika (milžiniška) yra apgailėtina ,nes į ja įtraukiamas kekvienas (nenoriu nieko įžeisti mėsininkas,šiukšlintojas ar šeip turistas) kuris pajama meškerę į rankas kartą per metus.Ir iš to daromos išvados kuriomis naudojasi AM ir t.t Kitas niuansas ,kas paleidžia tą žuvį.tai žmonės kurie suprantą kokia yra kiekvienos žuvies vertė.O ji yra neikainojama.Nes, kekvienas bent kiek rimciau žvejojantis,sportuojantis ir t.t zino kokių pastangų ir investicijų reikia norint ja pagauti. Kiek kainuoja įvairiausia žūklės technika , ,masalai,valtys,varikliai,drabužiai ir t.t t.t žūklės žavesiui patogumui,meistriškumui,tobulėjimui reikalingi dalykai.Žino kodėl tą žuvelę reikia paleisti ir ,kad jos kaina dėl šių dalykų tampa „auksinė“.Ir ,kad galima už tuos pinigus sėdint namuose valgyti „lašišas,sraiges,upėtakius,krabus ir pan čiut ne kasdiena.Bet, esmė tikram žvejui ne tame.Niekas nesako ,kad negalima pasijamti (viena, kita kartą tam tikra žuvį(vislią ir pan) ,bet reikia ,bent taisyklių laikytis.Baigdamas pasakysiu taip“ skaniausia žuvis dešra-tortas.Geriausia fotoaparate ir vandenyje.kai mes turėsime tokį supratimą (dauguma) tada turėsime kaškokius žuvies išteklius.Kuriuos turi- turėjo vakarai ,kol neprasidėjo „mūsų“ invazijos“ ir vaizdai persikėlė tenai (buvo ir dar pasitaiko taip).

 • Saulius Lizunas - (2010-07-13)

  Ne tai esme ne tame kur juos det. Esme tame as nerandu tokiu 2010 metu megejiskos zvejybos taisykliu kad butu parasyta sumazinta starkiu kiekis iki 3vnt kaip kad buvo mineta laidoje;] Aisku pilnaij uztenka 3 ir taij nesuvalgysi ten ju. Tiesiog seip idomu ar tiesa jie sako :) Mes tu starkiu neisgaudysim su spinais jai protingai visi ims po tuos 3 ar ten 5 ir leistino dydzio o ir pagauti nevisi sugeba. Svarbiausia pavasary nedauzytu nuo lizdu istrauktu is mariu tinklus ir pakratytu tuos senolius su geldom prie kiaules nugaros kur i turgeli nesa va tuos maziukus starkeliukus ir viskas butu tvarkoj ;] Nu toks kraupus vaizdas istraukia toki 20 cm ir i geldos dugna barkst :( Nu net sirdziai bloga pasidaro.

 • G LOOMIS - (2010-07-13)

  Sutinku su tavim Tomai visame kame:)jei daugiau butu taip mastanciu zmoniu,tai ir pas mumi butu kaip Olandijoje ar Vokietijoje:)ten pas zmones visai kitas supratimas apie Zukle:)jie masto apie ateiti ,o musiskiai apie sia diena!!!

 • Eugenijus Baltauskas - (2010-07-13)

  Sakot neisgaudys zvejai su meskerem? NUvaziuokit i klaipeda , is miltyne ant molo. ten tikru tikriausias genocidas. Zveju simtai, kiekvienas su 3-5 meskerem. primeskit kiek per diena nuzudoma mazu starkiuku? manot su tinklu daugiau zalos padaroma?

 • G LOOMIS - (2010-07-13)

  Tai apie ka mes ir kalbam,kad Lietuviu tauta nedaedusiu ,nedasutusiu ir besmegeniu!!Gal cia rusu palikimas????:)

 • Tomas Svinkūnas - (2010-07-13)

  Tai mes, Eugenijau apie tai ir šnekam ;) visi rėkia barakušos,verslininkai (taip siaubia) ,bet ka patys daro nemato (dauguma)"zoro" metu per nerštus ir po jų žuvys tysiamos maišais.Apie tuos masinius reiškinius ,net kalbėti neverta.Ezeruose randi tokių kur išsipjauna "praliota" donkės,spiningai,teleskopai,viskas ant "dugno" per du veidus septynuiolika-trylika kotų...tai apie ką mes galim kalbėt.Tik kiekybe, ne kokybė.Va toks daugumos mąstymas pamėsinkaut yra one pažvejot civilizuotai,visa kita nusispjaut.tai ir turime ,ką turime.Ačiū dievui į gerają pusę irgi judama, vis daugiau siekia žinių,meistriškumo,profesijonalumo ir gerų emocijų o ne prikimštų šaldiklių.Bet, vienas,kitas prieš kitaip mąstančių armija.....Kultūra tokia ? kas dedasi prie upių,ežerų ?Šiukšlynai baisu,Viską poilsiautojai palieka? Ne velnio.Kur "zvejo" būta matosi.Nuvažiuoji dar kuopi aplink valanda-dvi , rankos nenukrenta ,bet konteineriai ant kekvieno kampo sunku tuos paciokus susirinkt ir t.t .O mes dar pei žvejybine kultūra šnekam ,kai visuomeninės nelabai yra.Kadanors,kadanors visiem pasitengus.Bet, kol tas "senasis" palikimas netik politikoi , bet ir visuomenei nežlugs tol nieko nebus.Nos pažiūrėjus kokį pavizdį vaikams rodo tėvai, darosi ir liūdnoka žiūrint į ateitį.

 • G LOOMIS - (2010-07-13)

  Eugenijau,isigijau Speed Jacket:)turiu ir Gillie,bet ziuriu pastarajai pasiuvimo kokybes atzvilgiu dar toli:)kaip cia suprast ?:)pigesne ,bet kokybiskesne?!! :P

 • arminas balciunas - (2010-08-12)

  to Svinkunas!ir kiti cia green peace, idomu kokios jusu menesines pajamos? ar kada gyvenote is 400-500lt per menesi?paziurekit i lt ekonomika kas darosi , beveik 70% gyvena ant skurdo ribos ir vos prasimaitina. kol nepakils ekonomika(nedarbas) tol apie mesininku sumazejima pamirskit :)ir nelyginkit cia vokieciu ar kitu europos saliu, nes pats puse isvazinejau ir zinau kaip jie gyvena. pats gyvenu prie triju karjieru ir bendraujiu su senukais kurie deda i terba delninius lynukus , ir ka daryti vargsui jei jis gauna pensijos 300lt? ir kaip jam pragyventi? cia jus visi forumose rasantys ale verslininkai gerai dabar gyvenat ant kitu kupros, o kai pacius pasodintu i eiliniu "rabatiagu" sluoksni , tai ir auksles pradetumet imti:D p.s. pazystu neviena is "vienam gale kablys" klubo kurie tempia zuvi betkokia ir bet kokiais kiekias namo. forumose visi KIETI:D

Prisijunkite, jei norite parašyti komentarą.