SALMO – viskas žvejams ir ne tik!

 

Žvejybos reikmenys, žvejų apranga ir turizmo prekės

Žvejyba – tavo aistra ar gyvenimo būdas? Neįsivaizduoji savaitgalio be meškerės ant upės kranto? Negali pravažiuoti pro parduotuvę su iškaba „Žvejybos reikmenys“, o žvejo kostiumas ir valas kabo prieškambaryje?

Turime Tau džiugią naujieną - pataikei būtent ten, kur reikia!


SALMO – daugiau nei dešimt metų rinkoje esančios specializuotos žvejybos parduotuvės. Mūsų profesionalus personalas visuomet pasiruošęs padėti žvejybos ir turizmo prekės klausimais. Platus žymių prekės ženklų pasirinkimas – Salmo, Lucky John, Norfin, Outland, BALZER, SENSAS, StarBaits, Prologic žvejybos reikmenys, žvejų apranga bei turizmo prekės mūsų parduotuvėse laukia Jūsų.


Mumis, kaip patikimu partneriu ir laidos rėmėju, pasitiki garsus žvejysPaulius Korsakas. Bendradarbiaudami kartu su juo ir kūrybine grupe, esame ne kartą dalinę patarimus populiarioje laidoje apie žvejybą – „Vienam gale kablys“.


Daug idomių akimirkų iš žvejų gyvenimo ir aibę patarimų bei straipsnių apie žvejybą rasite šiuose internetiniuose namuose.


Taigi, jei laikas į žvejybą, o dėžutė „Žvejybos reikmenys“ tuščia – užsukite į SALMO! Specialūs pasiūlymai ir akcijos žvejų laukia kiekvieną mėnesį visose parduotuvėse.


Žvejybos reikmenys ir turizmo prekės - tai, ką pas mus galite rasti geriausio!


Sekite mus socialiniame tinkle Facebook.


Iki susitikimo, mieli žvejai - Nei žvyno jums, nei uodegos“ linki SALMO komanda!