Liepos pasiūlymas SALMO draugams

Šio mėnesio pasiūlymas SALMO draugams, turintiems SALMO korteles!
Salmo klientų kortelių turėtojai visą liepos mėnesi turi galimybę su 25%  nuolaida įsigyti kai kurių mūsų prekių!
Spiningas Lucky John Anira Micro Jig 5

LuckyJohn ANIRA MICROJIG 5

Liepos pasiūlymas SALMO draugams
Spiningas Lucky John Anira Micro Jig 5 – itin jautrus dviejų dalių anglies pluošto spiningas su įklijuota dar labiau didinančia jautrumą viršūnėle, žiedeliai su SIC įvorėmis. Rankena dviejų dalių, iš EVA medžiagos. Standus, iš vienos pusės įsukamas, ritės laikiklis leidžia jausti geresnį kontaktą su masalu. Yra trijų ilgių modeliai: 1, 86, 1,77 ir 1,67 m ilgio.

Ritė Salmo Elite Spin 7

Liepos pasiūlymas SALMO draugams

Universali 7 guolių neinercinė ritė Salmo Elite Spin 7 su priekiniu stabdžiu tinkama žvejoti tiek plūdine ir dugnine meškerėmis, tiek ir gaudyti spiningu. Būgnelis aliumininis, patogi, užlenkiama rankenėlė su ypač maloniu pirštams RUBBER CORK medžiagos laikikliu. Storokas, tačiau lengvas  tuščiaviduris lankelis atsparus mechaniniams pažeidimams, konusinis valo klojiklis neleidžia susisukti valui, ant būgnelio jį kloja tolygiai. Ritė dirba ypatingai tyliai, lengva, tačiau tuo pat metu ir patikima. Yra keturių dydžių modeliai.

Spiningas Salmo Sniper Spin 8

 Liepos pasiūlymas SALMO draugams

Iš IM7 grafito pagamintas Salmo Sniper Spin 8 spiningas tinkamas žvejoti įvairiais lengvais bei vidutinio svorio masalais, pasižymi universalumu, nes tinkamas įvairiems žūklės būdams. Dviguba iš EVA medžiagos pagaminta rankena nevargina meškeriotojo rankų, į ritės laikiklį integruotas specialus pakietinimas suteikia spiningui jautrumo. Ypatingai geras kainos ir kokybės santykis. Yra dviejų ilgių modeliai: 0,96 ir 1,13 m.

Vobleris Lucky John Pilot-X

Liepos pasiūlymas SALMO draugams

Vobleriai Lucky John Pilot-X 4 Fyra 4,5 cm dydžio, panirimo gylis 0 –1,2 m, svoris 8 g. Šie agresyvūs crank tipo vobleriai skirti vilioti stambius šapalus, meknes, ešerius, taip pat yra geras masalas gaudyti aktyvias lydekas seklesnėse upių bei ežerų vietose. 11 spalvinių variantų suteikia galimybę išsirinkti tinkamiausią masalą žūklauti bet kokiu oru ar esant įvairiam vandens skaidrumui.

Blizgutė Lacky John EOS

Liepos pasiūlymas SALMO draugams

Nedidelės 2,5 cm ir lengvos 1,8 g vartiklės su vienšakiu kabliuku LJ EOS 18 patogios spiningauti nedideliuose šiekštuotuose upeliuose, upių bei ežerų seklumose, taip pat tarp žolių, kada tikimasi suvilioti upėtakį, šapalą, meknę ar ešerį. Pauzės metu dirba taip pat gerai, kaip ir traukiamos. 10 spalvinių variacijų suteikia galimybę žvejoti įvairiomis žūklės sąlygomis.
Vartiklės LJ EOS 3,5 su vienšakiu kabliuku sveria 3,5 g. ir yra 3,3 cm dydžio. Puikus masalas stambioms karpinėms plėšrūnėms bei dideliems upėtakiams ir ešeriams, kuomet tenka žvejoti šiekštuotose bei sekliuose tekančiuose arba stovinčiuose vandens telkiniuose.
Vartiklės LJ EOS 5,0 su vienšakiu kabliuku sveria 3,9 g. ir yra 5 cm dydžio, pritaikytos spiningauti seklesnėse ir žolėtose įvairių vandens telkinių vietose. Universalus masalas, kada tenka rinktis ką vilioti: salatį, lydeką arba sterką. Savitas žaidimas gelbsti beviltiškose situacijose, kai kiti spininginiai masalai nepajėgia sugundyti plėšrūnių.

Spiningas Lucky John Basara

Liepos pasiūlymas SALMO draugams

Dviejų dalių spiningas Lucky John Basara priskiriamas prie elitinių įrankių, kurie skirti džigauti. Tvirtas ir jautrus, su dviguba EVA rankena, priklausomai nuo modelio (yra šeši skirtingo užmetimo svorio bei ilgio variantai) gali būti naudojamas skirtingomis žūklės sąlygomis. Nepaisant fast kategorijos, puikiai laiko pakirsta žuvį. Žiedeliai KRGuide su SIC įvorėmis.

SALMO Fishing Lietuva