Balandžio pasiūlymas SALMO draugams

Nuo balandžio mėnesio visiems SALMO parduotuvių klientams, kurie turi nuolaidų korteles, bus taikoma 25% nuolaida šioms prekėms.

 

Salmo Diamond SPIN6

 

Balandžio pasiūlymas SALMO draugams - RITĖ Salmo Diamond SPIN

 

Neinercinės ritės Salmo Diamond SPIN6 1810FD; 1820FD; 1830FD. Tai – universalaus panaudojimo ritės su priekiniu stabdžiu, pagamintos pagal naujausią šiuolaikinį dizainą įdiegus pažangiausias technologijas. Salmo Diamond SPIN6 ritės – su pagrindiniais palengvintais aliuminiais būgneliais, turi itin jautrius (su mikroreguliatoriumi) stabdžius, antireversinę sistemą, padidinto konusinio valo klojiklio pagalba puikiai ant būgnelio kloja valą, yra su patogiomis fiksacinio tipo užlenkiamomis rankenėlėmis ir dar su daugybe šiuolaikines neinercines rites atitinkančių konstrukcinių detalių. Nepaisant nedidelės kainos, Salmo Diamond SPIN6 nenuvils žvejų spiningaujant, gaudant žuvis dugnine ar plūdine meškere.

 

Lucky John Progress Jig 17

 

Balandžio pasiūlymas SALMO draugams - Spiningas LJ Progress Jig

 

Šiuolaikinis (dviejų dalių EVA medžiagos rankena, 30T anglies pluošto blankas) spiningas LJ Progres JIG 17 5201-210; 5201-240; 5201-27, skirtas žvejybai džigaujant, nors gali būti pritaikytas ir kitokių stilių gaudymui lengvais bei vidutinės masės masalais (užmetimo svoris 4–17 g) tiek iš valties, tiek ir nuo kranto. Ypatingą jautrumą suteikia įklijuota viršūnėlė, speciali meškerykočio konstrukcija, kurioje panaudotas naujausios koncepcijos žiedelių su SIC įvorėmis išdėstymas.

 

Salmo Aggressor SPIN 25

Balandžio pasiūlymas SALMO draugams - Spiningas Salmo Aggresor Spin 25

 

Universalus visiems spiningavimo būdams M klasės spiningas Salmo Aggressor SPIN 25 5201-210; 5201-240; 5201-270, pagamintas iš IM7 anglies pluošto, dviejų dalių EVA rankena, žiedeliai su SIC įvorėmis, nauja išdėstymo koncepcija, kuri garantuoja, kad valas neklius už žiedelių kojelių net ir labai vėjuotu oru. Jautrumo meškerykočiui suteikia įklijuota Solid Tip viršūnėlė.

 

Norfin Flow bridkelnės

Balandžio pasiūlymas SALMO draugams - Bridkelnės Norfin Flow

 

Pagamintos iš 4 sluoksnių poliesterio audinio Norfin Flow bridkelnės užtikrina tvirtumą ir pralaidumą orui (atsparumo vandeniui lygis – 20 000 mm, pralaidumas orui – 4 000 g/m²/24 h). Didelė išorinė kišenė su užtrauktuku puikiai tinka įsidėti didesnę masalų dėžutę. Vidinė kišenė apsaugos brangiausius ir svarbius daiktus nuo drėgmės. Anatomiškai išformuoti neopreniniai batai, integruotos diržo kilpelės ir visa kita, kuo pasižymi kokybiškos aukščiausios klasės šiuolaikinės bridkelnės.

 

Norfin EDGE braidymo batai

Balandžio pasiūlymas SALMO draugams - Norfin Edge braidymo batai

 

Lengvi ir patogūs Norfin EDGE batai, pagaminti iš lengvo, 100% patvaraus turinčio atsparumą vandeniui poliesterio audinio, kulnas sustiprintas PVC oda. Padas yra pagamintas iš EVA ir gumos medžiagų derinio su specialia, elastinga ir ilgaamžiška konstrukcija (specialus derinys EVA + RUBBER), užtikrinančia puikų sukibimą su gruntu.